Shandong Tata iron and Steel Co., Ltd

  • Çin Shandong Tata iron and Steel Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Shandong Tata iron and Steel Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Shandong Tata iron and Steel Co., Ltd şirket Profili
  • Çin Shandong Tata iron and Steel Co., Ltd şirket Profili
No. Çalışanları 200~500
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

Tata demir ve çelik Grup, "Dürüstlük, Pratiklik, Yenilik, Kazan-Kazan" ı tek çalışma prensibi olarak alır, her zaman müşteri talebini ilk sıraya koymada ısrar eder.Çoğu müşterinin güvenini ve saygısını kazanan ve müşterilerle kazan-kazan durumu elde eden işin başlangıç ​​noktası ve dayanağı olarak müşterilerin maksimum ihtiyaçlarını karşılamak, çelik endüstrisinde lider konumunu kurmuştur.shandong'da bulunan yuantai çelik grubu, iş geliştirme güney Çin, kuzey Çin, orta Çin ve doğu Çin bölgesini kapsayan tüm ülkeye genişletildi.Guangdong, Fuzhou, Xiamen, Chengdu, Chongqing, Shanxi, Tianjin, Liaoning, Lanzhou, Wuxi ve diğer alanlardaki yuantai çelik grubu 11 yan şirket kurdu, 600'den fazla çalışanı, yıllık 3.6 milyon tondan fazla çelik ürünü satışı var, 15 milyar RMB'nin üzerinde yıllık satış geliri.Şu anda şirket Steel trade.Ajan çin tanınmış çelik fabrikasının ürünleri, çelik bobinler, galvanizli çelik bobinler ve levha, çelik levha, yüksek mukavemetli gemi levhası, paslanmaz çelik, H-profil, I-fasulye, filmaşin vb. Kırk bin işletmede hizmet.Ürünlerimiz işleme makineleri, çelik yapı mühendisliği, çevre koruma, ekipman imalatı, elektrik enerjisi mühendisliği, otomobil, gemi yapımı ve diğer endüstrilerde yer almaktadır.2.Çelik işleme ve dağıtım.Müşteriler için tek elden çelik işleme, depolama, dağıtım hizmetlerini daha iyi sağlamak için şirket, wuxi tianjin'de çelik işleme ve dağıtım merkezini kurmuştur. Önce müşteri, önce kalite, önce hizmet, ortak gelişme. Tek Dünya Tek rüya.

Geçmiş

Çelik malzeme işinde 20 yıldan fazla deneyime sahip olarak, hem Shandong eyaletinde hem de Jiangsu eyaletinde fabrika ve çeşitli ticaret ofislerine sahibiz.

Çin'deki en erken kuruluş, en büyük üretim ölçeği ve en yüksek ürün kalitesi ile en büyük dikişsiz çelik boru üreticilerinden biriyiz.Yıllık üretim kapasitesi 120.000 tondur.

Hizmet

Son yıllarda paslanmaz çelik piyasası karışıktır ve ürün kalitesi dengesizdir.Shandong Yuantai Derun Steel Pipe Co., Ltd "önce kalite, önce itibar"ın işletmelerin istikrarlı gelişimini sürdürmenin öncülü olduğuna inanıyor, şirketimizin sıkı bir kalite kontrol sistemi var, herhangi bir bağlantının yakından incelemesi ve kayıtları olacak, emin olun müşterilere en iyi ürünleri ve birinci sınıf hizmeti verin.

Ekibimiz

Önümüzdeki birkaç yıl,Shandong Yuantai Derun Çelik Boru Co, Ltdüretim ölçeğini genişletmeye ve yönetim seviyesini, yeteneklerin tanıtılmasını ve yetiştirilmesini geliştirmeye ve müşterilerle iletişimi ve alışverişi güçlendirmeye, samimi işbirliğini sürdürmeye ve müşterilerle karşılıklı yarar ve kazan-kazan elde etmeye devam edecektir.

Yakın gelecekte sizinle ilişkiler kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Fabrikamızı ziyaret etmeye hoş geldiniz!

Mesaj bırakın